Јелена Карлеуша одвои речиси 500 евра за нив: Тинејџерките се „луди“ по овие патики

0

Пејачката Јелена Карлеуша е позната како жена која секогаш ги следи трендовите.

Јелена дефинитивно не можеше да одолее на розовите патики Balenciaga за кои сонуваат многу девојки. Јелена се пофали на Инстаграм, па објави неколку кадри и фотографии, а на последната напиша:

– ,,Гасерка!”

Гасерите се тинејџери за кои важи правилото да носат брендирана облека и да имаат многу пари.

Инаку, патиките кои Јелена ги избра може да ги најдете на интернет по цена од околу 500 евра.