ЌЕРКАТА НА ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША ДОЖИВAЛА НАСИЛСТВО: Ника Тошиќ ЗБОРУВАШЕ за се, мама и тато беа со нејзе

0

Помладата ќерка на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ веќе извесно време е ѕвезда на социјалните мрежи.

На сите им е познато дека помладата ќерка на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ , Ника Тошиќ , е посебна и единствена уште од мали нозе, а пејачката постојано нагласува дека отсекогаш била заинтересирана за спортот и науката, како и дека не е претерано. ентузијастичка кога треба да се слика за весник.

Сепак, ситуацијата е нешто поинаква со социјалните мрежи, Ника е вистинска ѕвезда на Тик-Ток каде што редовно ја радува својата армија обожаватели со интересни видеа, а посебно внимание привлече едно видео со неа во главната улога, но не за толку добро. причина.

Имено, Ника Тошиќ го сака фудбалот, што не е чудо ако се земе предвид колку е успешен нејзиниот татко во тој спорт, но пред да се реши да тренира во истиот спорт, се испробала и во одбојката каде имала прилично лошо искуство.

@dragicadragojevamakica

♬ original sound – Dragica Krasavcevic

Популарната мајка еднаш сподели за што се работи на својот Инстаграм , а фактот што тинејџерката се соочила со навреди на сметка на нејзиниот физички изглед и вишокот килограми растажи многумина.

– Сите ме навредуваа кога почнав да играм одбојка, бидејќи бев дебела. Требаше да ослабам. Ништо не им кажав, тагував… Реков „добро“, држев диета, ослабев 12 килограми. Така повторно се здебелив – искрено раскажала помалата ќерка на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ во разговор со мајка си, која во таа прилика и го дала најдобриот совет:

– Па нема да го кажеш тоа, дека си се здебелила – додала Карлеуша и открила дека нејзината ќерка ги надминала сите навреди, па среќна и задоволна продолжила по стапките на својот татко.