OД СЕКОГАШ ЈА ИНТЕРЕСИРАЛЕ БУРЖУИ И БИЗНИСМЕНИ: Лепа Брена го крие првото момче, тој е полн како брод, а еве како изгледа! (ФОТО)

0

Ова е поранешното момче на Лепа Брена!

Минатото на пејачката Лепа Брена отсекогаш се коментирало, а јавноста е запознаена со нејзините бурни афери со мажите. Отсекогаш била заинтересирана за успешни и моќни мажи, па сите заборавиле кој е нејзиното поранешно момче, кого го сакала пред Боба Живојиновиќ .. 

Таа е во брак со поранешниот тенисер Слободан Живојиновиќ повеќе од 30 години, а за нејзиниот љубовен живот пред Боба никогаш не се зборувало многу.

Брена во осумдесетите ја поврзуваа со разни мажи, а сега на профилот на Инстаграм се појави досега невидена фотографија која објавува ретки и стари фотографии од познати личности.

Снимен е во 1985 година, а на него е прикажана Брена во многу интимна врска со непознат маж, додека во коментарите може да се прочита дека извесен маж и бил дечко на Брена.

Во еден коментар под фотографијата има детален опис на локацијата каде е направена, како и името на мажот:

– Снимено пред хотелот „Белведере“ во Дубровник. На сликата Ратко Кнежевиќ и Брена. Денес господинот Кнежевиќ живее во Загреб, а делумно во Лондон. Тој е познат банкарски експерт.

Неодамна во нашите медиуми се зборуваше дека Брена е навистина вљубена во Ратко, но за тоа никогаш јавно не проговори. Тогаш беше претставен како прво момче на балканската дива!