Активен Таг

Ал Пачино

СУДОТ ДОНЕСЕ ОДЛУКА – Еве колку пари за алиментација ќе плаќа Ал Пачино на својата 29-годишна…

Ал Пачино мора да и плаќа на својата девојка Нур Алфала повеќе од 30.000 долари месечно за алиментација, според документите до кои дојде магазинот Page Six.  Судот во Лос Анџелес, исто така, му нареди на славниот актер да му плати на

ФОТО | АЛ ПАЧИНО ВО НЕГОВ СТИЛ СТАВИ ТОЧКА НА ШПЕКУЛАЦИИТЕ – Славниот актер повторно уловен со…

Ал Пачино и неговата девојка Нур Алфала се забележани како уживаат во ноќно излегување откако таа наводно поднесе барање за целосно физичко старателство над нивниот тримесечен син. За нивната врска се шпекулира многу, а овој заеднички

Легендарниот Ал Пачино и 53 години помладата девојка раскинаа само три месеци по раѓањето на синот:…

Нур Алфалах поднесе барање за целосно старателство над 3-месечниот син што го доби со актерот Ал Пачино.  Продуцентката (29 г.) поднела барање за старателство над детето од актерската легенда во Лос Анџелес, според судските документи до

Ал Пачино конечно проговори за детето што го очекува во осмата деценија од животот – еве што…

Еден од најуспешните холивудски актери, Ал Пачино, неодамна објави дека станува татко по четврти пат, на 83-годишна возраст. Неговата партнерка Нор Алфала (29 г.) со која е во врска околу една година е бремена. Актерот сега одлучи да ги