Активен Таг

Анџелина Џоли

СКРШЕНОТО СРЦЕ НА АКТЕРКАТА – Откриено досега невидено интервју: Анистон не можела да престане…

Кога го заврши снимањето на хит серијата „Friends“ во 2004 година, Џенифер Анистон јасно стави до знаење дека сака да основа семејство со својот сопруг Бред Пит, но наместо да се радува на мајчинството, 54-годишната актерка тогаш доживеа