Активен Таг

Бен Афлек

КАКОВ ЛУКСУЗ! Ѕирнете во новиот дом на Џенифер Лопез и Бен Афлек: Вртоглава цена и импресивен…

Неверојатните фотографии од импресивната нова палата на Џенифер Лопез и Бен Афлек во Pacific Palisades, објавени од Daily Mail, го прикажуваат прекрасниот имот во целост. Новата куќа е речиси двојно поскапа од првиот имот што