Активен Таг

Дара Бубамара

ВИСТИНСКИ ХИТ – Погледнете како пејачката Дара Бубамара свири на флејта: “Искуството е…

Познатата српска пејачка Дара Бубамара стана вирален хит на социјалните мрежи откако гостуваше во емисијата на Огњен Амиџиќ. Причина ? Нејзиниот обид да ја покаже (не)способноста да свири на флејта. Откако видеото се појави на