Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

изглед

БРИТАНСКАТА ВОДИТЕЛКА ПОКАЖА КАКО ИЗГЛЕДА ПО ХЕМОТЕРАПИЈАТА: „СЕ НАДЕВАМ ДЕКА ЌЕ ОЗДРАВАМ!“ (ФОТО,…

Адел Робертс, водителка на BBC Radio 1, објави како изгледа по болната хемотерапија и ги охрабри сите оние кои моментално се борат со ракот. Таа рече дека се срами да го покаже своето лице, но дека сака да им помогне на оние кои

ГОРИ ТЛОТО ПОД НЕЈЗИНИТЕ НОЗЕ! НАГЛО РАСТЕ ПОПУЛАРНОСТА НА ОВАА ТЕНИСЕРКА, НО НЕ ПОРАДИ НЕЈЗИНАТА…

Палома Кережтеш не ги достигна височините во женскиот тенис што и ги предвидуваа експертите во нејзините млади денови, но и сега не е доцна да ги совлада терените ширум светот со својата убавина и тениските вештини. Оваа прекрасна

СОФИЈА ВЕРГАРА ОТКРИ КАКО СО ДЕЦЕНИИ ЈА ОДРЖУВА СОВРШЕНАТА ФИГУРА: Тврди дека овој начин на исхрана…

Ретко кој може да остане рамнодушен на нејзината убавина и сексапил. Меѓутоа, холивудската актерка, Софија Вергара, покрај тоа што е една од најубавите жени на светот, минатата година беше прогласена и за најплатена актерка. Покрај