Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

инфаркт

ЈОВАНА ЈЕРЕМИЌ ДОЖИВЕАЛА ИНФАРКТ! Водителката поминала низ тешка АГОНИЈА додека била на одмор:…

Водителката Јована Јеремиќ откри дека на последниот одмор имала сериозни здравствени проблеми. Таа вели дека на летниот одмор во Црна Гора имала поблаг облик на срцев удар, поради што завршила во болница: Јована Јеремиќ