Активен Таг

Карин Жан-Пјер

Овој одговор изненади многумина – Белата куќа без влакна на јазикот за случајот Ѓоковиќ:…

Најдобриот светски тенисер Новак Ѓоковиќ не може да учествува на Мастерсот во Индијан Велс, бидејќи не е вакциниран против вирусот Ковид-19, а како што сега стојат работите, минимални се шансите да го видиме српскиот ас во Мајами.