Активен Таг

Лејди Гага

Никој не очекуваше вакво појавување на Оскарите! Лејди Гага целосно ги изненади сите со нејзиниот…

Настапот на пејачката Лејди Гага на Оскарите беше многу чуден на повеќе начини за обожавателите.  Гага ја отпеа песната „Hold My Hand“ од филмот „Top Gun: Maverick“, посветена на режисерот Тони Скот кој почина пред 11 години, а за време