Активен Таг

Морган Фримен

Појавувањето на Морган Фримен на Оскарите ги изненади и ги загрижи обожавателите: “Кога се случи ова…

Омилениот холивудски актер Морган Фримен се појави на сцената на Оскарите, но она што го привлече вниманието на гледачите и обожавателите е црната сатенска ракавица на раката - 15 години откако тој доживеа тешка сообраќајна несреќа во која