Активен Таг

Неда Украден

ФОТО | Најсексапилната баба на Балканот ја отвори сезоната за капење и ја покажа фантастичната…

Пејачката Неда Украден (72 г.) на социјалната мрежа Инстаграм објави фотографија од базен во костим за капење и ја покажа својата завидна фигура. Таа се заштитила од сонцето со голем шешир и големи очила за сонце, а усните ги истакна со

ФОТО | Целосно потресена и во шок – Неда Украден едвај стоела на нозе: Запалила свеќи и се…

Српската пејачка Неда Украден денес се приклучи на поворката граѓани кои запалија свеќи на местото на незамисливата трагедија пред основното училиште „Владислав Рибникар“ во населбата Врачар во Белград. Неда Украден Неда Украден