Активен Таг

Нетфликс

ЕКСПЛОЗИВЕН ДОКУМЕНТАРЕЦ: Ова е вистинската, шокантна и црна позадина за веб-сајтот за возрасни…

На стриминг платформата Нетфликс и за корисниците во Северна Македонија започна документарниот филм „Money Shot: The Pornhub story“, кој ги нагласува критичките анализи и негативните реакции насочени кон оваа веб-страница за возрасни во