Активен Таг

ПСЖ. Впрочем

Легендата на францускиот фудбал упати тешки зборови кон Бразилецот: “Не можам повеќе да го гледам…

ПСЖ утре во Минхен ќе се обиде да го надмине поразот од 0:1 од првиот осминафинален натпревар од Лигата на шампионите против Баерн. Германскиот тим пред три недели ги надигра парижаните и заслужено победи, а ПСЖ ќе се обиде да дојде до