Активен Таг

Сара Роуз Ханбери

ПРИНЦОТ ВИЛИЈАМ ЈА ИЗНЕВЕРУВА КЕЈТ МИДЛТОН !? Медиумите пишуваат дека оваа згодна убавица е…

Кралското семејство повторно е во центарот на медиумското внимание. Овој пат не се заслужни Хари и Меган Маркл, туку Вилијам и Кејт Мидлтон. принцот Вилијам и Кејт Мидлтон Шпанскиот медиум Marca ја доби информацијата дека