Активен Таг

фотошоп

ФОТО | “ОВА ПОТВРДУВА МНОГУ РАБОТИ…“ – Оваа фотографија од Ким Кардашијан зборува повеќе…

Ким Кардашијан и оваа година имаше божиќна фотосесија со четирите деца. Гордата мајка позираше со ќерките Норт и Чикаго и синовите Сент и Псалм. Сепак, на фотографиите пред бројните новогодишни елки, следбениците на најпознатата старлета

ФОТО | Бизарниот фотошоп на Ким Кардашијан што ги запрепасти обожавателите: Најпознатата старлета…

Ријалити ѕвездата Ким Кардашијан годинава ги воодушеви своите следбеници со божиќни фотографии во друштво на своите четири деца - ќерките Норт и Чикаго и синовите Сент и Псалм. Тие позираа пред бројни новогодишни елки во куќата на

ФОТО | “НИТУ СОПСТВЕНАТА МАЈКА НЕ МОЖЕ ДА ЈА ПРЕПОЗНАЕ!“ – Француска политичарка и сојузничка…

Француската политичарка Жулиет де Козан од малата партија Европа Екологија Егалит, сојузник на претседателот Емануел Макрон, е обвинета за мамење гласачи пред изборите за Сенатот овој месец. Daily Telegraph пишува дека во постерите на

ФОТО | Објавена целосно гола фотографија од старлетата која се фотографираше со Стево Пендаровски:…

Хрватската манекенка, пејачка и писателка, но според многумина само старлета, Нивес Целзијус (41 г.), во вторникот откри дека на социјалните мрежи и веројатно на други комуникациски платформи кружат лажни фотографии на кои таа е гола.