Активен Таг

Џонатан Мејџорс

Уапсен познат актер поради насилство врз сопругата – жената се здобила со повреди на главата и…

Актерот Џонатан Мејџорс беше уапсен откако наводно ја нападнал сопругата за време на семејна расправија. Њујоршката полиција објави соопштение во кое се вели дека го привеле Мејџорс откако добиле пријава за напад на жена со полесни