Ана Николиќ тера по старо! Излезе на бина па се ,,бореше” со микрофонот: Не требаше да го облече овој фустан, сè ѝ се гледаше (ФОТО)

0

Ана Николиќ се појави како специјална гостинка на прослава во Белград. Пејачката беше одлично расположена, па се фати и за микрофонот. Таа ги отпеа нејзините а пееше и песни од Цеце.

Ана, која неодамна беше во центарот на скандал поради прекинот на соработката со продуцентот, но и поради изгледот на лицето, овојпат успеа да ја шокира публиката со изборот на фустан.

Таа носеше фустан од кој цело време и висеше вишокот кожа на половината и колковите, па многумина коментираа дека не смеела да си го дозволи тоа.

Да потсетиме, пејачката по породувањето многу се здебели, но успеа да ослабе 50 килограми и да си ја врати првобитната фигура.