БЕЗОБРАЗНА СНИМКА ОД ГОЛА СЕВЕРИНА ВРТОГЛАВО КРУЖИ ПО МРЕЖИТЕ: ОВА НЕ Е ЗА МАЛОЛЕТНИ, СЕ ВИТКА КАКО ЛОКНА(ВИДЕО)

И нема рамна, нели?

Северина Вучковиќ (51) се уште важи за жена која плени со својот изглед и ведрата харизма. Секоја година изгледа се подобро и ги остава мажите без здив.

Пред извесно време на социјалните мрежи се појави видео со разголената пејачка на фотосесија, а повод беше „Денот на вљубените“.

Имено, Севе позирала целосно гола , а нејзините интимни делови биле покриени со црвени пакетчиња и украсни панделки.

Додека фотографот кружеше околу неа, таа се префрли во пози кои го качуваат притисокот, а многумина коментираа дека изгледа посекси од било кога.

Што велите?