Бикините ѝ се лизгаат од гради: Манекенката ја ,,запали” атмосферата со жешките пози на плажа! Таа ја покажа својата магија (фото)

Манекенката Џој Кориган е позната по скандалозните, разголени изданија и во најобични прилики како одење на прошетка или ручек, но сега папараците ја уловија на плажа во Мајами.

Сепак, изгледа дека и оваа манекенка на брендот „Викторија Сикрет“ била свесна дека е во центарот на вниманието, со оглед на тоа дека намерно позирала во многу заводливи пози.

Џој е позната по својата витка и затегната фигура, а сега продефилираше на плажа во минијатурни бледо розови бикини, чиј врв едвај ги „сокри“ градите.