ВАКВА РАБОТА ДОСЕГА НЕ СТЕ ВИДЕЛЕ – Целосно гола чисти туѓи куќи и објавува се јавно: “Има чудаци кои сакаат уште две работи, а не можат!“ (фото)

0

Лоти Реј (32 г.) вели дека отсекогаш била слободоумна жена, а откако извесен период заработувала продавајќи користена облека, во октомври 2017 година решила да стане гола чистачка. Да, гола чистачка! Рекла дека сака да заработува дополнително, а денес редовно документира и објавува детали од своето деловно опкружување на социјалната мрежа Инстаграм.

Лоти Реј

Не би го правел ова доколку не вредеше финансиски. Се чувствувам удобно кога сум гола, а парите ме прават среќна. Наплаќам 50 фунти на час (околу 57 евра) за услуги за чистење, а во овие шест години работа навистина запознав различни клиенти – оние кои само го сакаат моето друштво, натуристи, но и чудаци кои се надеваат на нешто повеќе и се обидуваат да убедат на секс. Знам дека претходните чистачки ги масирале или им правеле стриптиз. Иако поединците знаат да бидат морничави и тешки, заработката е добра. Сè на сè, клиентите се главно пријателски расположени и не ја преминуваат границата“, раскажува искрено Лоти на социјалната мрежа.

Меѓу нејзините клиенти, можете да најдете постари мажи кои бараат друштво, но и помлади момци кои добро заработуваат и само сакаат да пробаат нешто поинакво, пишува My London.

Не отидов на првата работа на која бев ангажирана. Се исплашив откако ја погледнав куќата на Google Maps. Не ми се допадна нејзината локација во шумата, а требаше да бидам таму навечер. Но, почнав да ги прифаќам работните места што следеа. Сум сретнал секакви луѓе низ годините. Еден клиент ме вработи три пати и можам да ви кажам дека живее во највалканата куќа што сум ја видела. Но, кога стигнав до него, испадна дека тој воопшто не сака да му чистам. Не беше ниту морничав, ниту перверзен, само сакаше друштво“, раскажала Лоти.

За друга муштерија вели дека го одбила откако тој гледал порнографија на ТВ.

Луѓето кои се малку поморничави обично имаат совршено чисти куќи“, тврди голата чистачка, која работела цели шест години за нудист, кои ја дочекувале целосно голи.

Моите пријатели и семејството знаат што правам, но веројатно се прашуваат зошто го правам тоа. Тие мислат дека сите овие луѓе се чудни и морничави, но всушност се добри. Моето сегашно момче нема проблем со мојата работа, сето тоа му изгледа освежувачко, но свесна сум дека партнерите на моите пријатели не би сакале голо чистење“, раскажала Лоти.