Видеото на кое јаде шпагети ги запали мрежите: Кога ќе видите како го прави тоа, ќе ви стане јасно зошто! ,,Ова е ужасно” (ВИДЕО)

Девојката која се вика Ви Дукете на ТикТок редовно објавува видеа на социјалната мрежа, но ниту една не го привлече вниманието како оваа каде се гледа како јаде шпагети.

Колку и да звучи банално, кога ќе го погледнете видеото ќе ви стане јасно зошто има милионски прегледи.

Имено, пред извесно време доживеала болна модификација на јазикот и буквално го преполовила. Затоа, корисниците на TikTok со неверување гледаа како јаде шпагети.

Млада уметничка за тетовирање од Флорида зема шпагети со вилушка, ги носи до устата, а потоа следи малку бизарна сцена. Ја гледаме како самостојно манипулира со делови од јазикот, а многу корисници останаа шокирани од глетката.

,,Во најмала рака не бев подготвен за ова“, „Не знаев дека расцепен јазик може да прави вакви работи, изгледа забавно“, се дел од коментарите.

Ви претходно откри каква била целата процедура, но и опоравувањето.

„Процесот беше многу поедноставен отколку што очекував и траеше 15 минути. Конците позади беа најлоши“, рече таа.