ВИДЕО | Има 52 години, се дружи само со студенти и е вистинска ‘бомба’! Оваа жена тврди дека момчињата и праќаат шокантни пораки а се започнало поради депресијата

Петси Менути има 52 години и е фитнес и јога тренер. Таа на социјалните мрежи открива што и пишуваат сите мажи во приватните пораки на нејзните профили, а се нарекува себеси „Hellacougar“ на социјалната мрежа Тик Ток.

Моето сандаче е вистински Див Запад“, открила жената која има околу 263.100 следбеници на социјалните мрежи.

Петси Менути

Таа додава дека многу нејзини следбеници ги интересира „како таа го води живот во педесеттите години“.

На своите профили на социјалните мрежи, жената објаснува како била израсната во строго католичко семејство, каде често ѝ кажувале дека е „лоша, злобна и корумпирана“, поради што, како што тврди таа, развила нарушување во исхраната, а се борела и со депресијата и самоубиствените мисли.

На патот кон закрепнување, таа се заинтересирала за личен развој, а како многу млада одлучила да остане сама и да оди од врска во врска, наместо долгорочна врска.

На нејзиниот профил на Тик Ток, 52-годишната жена има верни обожаватели кои ја охрабруваат и постојано и даваат комплименти за нејзиниот изглед.

ПОГЛЕДНЕТЕ ГО НЕЈЗИНИОТ ПРОФИЛ.