ВИДЕО (18+) | Атрактивната млада српска пејачка во стилот на Шерон Стоун – ги прекрсти нозете, но покажа премногу! Обожавателите ја осудија: “Ова е премногу!“

0

Откако ги шокираше сите со промената што ја направи на лицето, младата српска пејачка Едита Арадиновиќ ги насмеа следбениците кога ги објави своите стари фотографии и покажа како изгледала пред естетските корекции и операции, а сега е на социјалната мрежа Тик Ток со провокативен фустан, од кој нејзините атрибути буквално испадна, ги остави сите без здив!

Пејачката се стуткала во тесен краток бел фустан, а во еден момент ги прекрстила нозете и токму во тој момент покажала повеќе од што треба. Ова видео многумина потсети на иконската сцена на Шерон Стоун каде таа ги прекрстува нозете, но пејачката беше малку посмела.

Погледнете го видеото ОВДЕ.

Едита Арадиновиќ ги изненади своите следбеници со овој потег, а многумина тврдат дека пејачката не носела долна облека под нејзиниот оскуден фустан, а следеле бурни коментари за интимните делови: „Едита, без долна облека си ?“, „А, што е ова ?“ , „Па не носи гаќички или ми се чини“, „Претерала“, „Ова е навистина премногу, нема потреба од тоа“ – ова беа само дел од коментарите кои се појавија под објавата на пејачката на Тик Ток.