ВИДЕО (18+) | КАКО ОД МАЈКА РОДЕНА – Позната актерка целосно гола ја разбуди фантазијата на нејзините следбеници: “Лебдам на парче лубеница“

Познатата актерка и модел Елизабет Харли (58 г.) никогаш не се срамела да ја покаже својата неверојатна фигура во оскудни костими за капење.

Но, сега отиде чекор понатаму – во понеделникот целосно гола заминала да се сонча во базен, а потоа провокативните сцени ги објави на социјалните мрежи.

Како од мајка родена, таа се потпрела на душек во форма на лубеница, а делува среќно и опуштено додека ги покажува своите облини.

Лебдам на парче лубеница“, напиша таа во објавата во која не ја наведе својата локација, но познато е дека овој месец поминала време во Сен Тропе.

Убаво“, „Би сакал да сум на местото на таа лубеница“, „Колку пати зумиравте ?“, беа само дел од коментарите на воодушевените следбеници под објавата.

Погледнете ја провокативната објава од Елизабет Харли ОВДЕ.

Да потсетиме, Елизабет Харли има еден син кој го зачна за време на краткотрајната врска со бизнисменот Стив Бинг, набргу откако се раздели од Хју Грант во 2000 година.

Таа во 2002 година го роди Демијан (21 г.), сега модел и режисер, но бизнисменот го оспори татковството иако ДНК тестот докажа дека тој е негов татко.

Стив Бинг почина во 2020 година кога скокна од 27-ми кат од неговата станбена зграда во Лос Анџелес.