Вознемирувачки снимки од познатата актерка: Шета по работ од зградата и зборува сама со себе

0

Актерката Хедер Локлир изгледала збунето откако го напушти едночасовниот состанок во деловна зграда во Малибу, Калифорнија.

Локлир, кој се бореше со зависноста од алкохол и дрога, е фотографирана како шета покрај зградата по состанокот.

61-годишната актерка, облечена во апостолки и спортски комплет, се држеше за столбовите за да не падне на паркингот и на контејнерот долу.

Откако успешно стигнала на другата страна, седнала и почнала да пишува во својот дневник додека зборувала сама со себе. Во еден момент се чинеше дека се налутила на содржината на дневникот додека го ставила во чантата. Таа помина речиси еден час седејќи на скалите и разговараше со себе.

Видео од нејзиното вознемирувачко однесување можете да погледнете овде .

Потсетуваме, Хедер беше уапсена во февруари 2018 година за семејно насилство, кога, според американските медиуми, го претепала својот вереник, а само неколку месеци подоцна ги нападнала и родители.