ВО ПАРИЗ – Бред Пит повторно е снимен како излегува со 30 години помлада девојка

0

Бред Пит е фотографиран на вечера со Инес де Рамон, 30 години помладата девојка во Париз.

Двојката беше снимена како разговара со другите на нивната маса кај Fouquet’s на Шанзелизе, седејќи еден до друг.

Де Рамон може да се види облечен во блескав сребрен фустан во клипот, додека Пит изгледаше убаво во црн смокинг.

Филмската ѕвезда беше во Франција за да му ја врачи почесната награда на режисерот на „Боречки клуб“ Дејвид Финчер на 48. филмски награди Сезар.
Бред и Инес беа повеќе забележани за време на заедничките излегувања. Иако беа фотографирани и додека беа на одмор во Мексико, парот не ја потврди врската.

Инес моментално работи за компанијата Anita Ko Jewelry. Таа беше во брак со актерот Пол Весли, но се разведоа во април минатата година.

Бред минатата година го поврзуваа и со манекенката Емили Ратајковски, која исто така е многу помлада од познатиот актер.