ГО НАШМИНКА ЦЕЛО ТЕЛО И ЛЕГНАЛА ВО КАДА! Јеремиќка објави предизвикувачки фотографии!

Водителката Јована Јеремиќ објави серија предизвикувачки фотографии во костим за капење со циркони.

Водителката Јована Јеремиќ секој викенд ги воодушевува гледачите на утринската програма на Пинк со необични комбинации на облека, кои варираат од елегантни фустани до карневалски гаќички .

Овој пат таа реши да ги почести своите следбеници со слики и видеа во минијатурно бикини , а не долго откако нејзиното голо тело се појави на нејзиниот Инстаграм профил, твитерџиите „зафатија“ една од сликите и почнаа со остри критики.

На некои не им се допадна начинот на кој таа се разголи како водителка, додека други забележаа дека таа „го нашминка и го контурира целото тело“, а потоа легна во када.

Погледнете го твитот што некој го коментираше: „Не изгледа како да ужива, повеќе како да е принудена од болка“:

 А потоа сликите и видеото кои Јована ги објави на Инстаграм: