ГО ПОКРИ ЛИЦЕТО А ГО ПОКАЖА ЗАДНИКОТ ВО БЕЛА ТАНГА: Брутални фотографии од бујната русокоса – Наталија го растури Инстаграм! (ФОТО)

0

Натали е дел од „друштвото“ во кое е и Вики Одинцова.

Наталија е руска бебе на Инстаграм која ја следат над 6 милиони луѓе.

Нејзиниот Инстаграм профил е исполнет со рекламирање секси платна благодарение на кои заработува илјадници и илјадници долари, а дел е и од тимот на девојки „Маврин“, меѓу кои е и атрактивната Вики Одинцова.

За разлика од Вики Наталија е „расна русокоса“ која често објавува заводливи слики во секси облека, честопати прашувајќи ги своите следбеници „дали и таа треба да ги соблече“.

Меѓу сликите има и такви на кои јасно се оцртуваат брадавиците, но и „подиректни“ на кои ја гледаме како ги почитува епидемиолошките мерки со тоа што носи маска на лицето, но истовремено го покажува и голиот задник!

Погледнете: