,,Го фатив на дело!” Сека Алексиќ откри како дознала за изневерувањето: Чувствував дека е поинаков… (фото)

Сека Алексиќ денеска ужива во среќен брак со Вељко Пиљикиќ, со кој има два сина, а еднаш кажа дека ја изневеерил еден од нејзините партнери.

Сека Алексиќ еднаш проговори за своето минато и откри дека еден од своите партнери партнери го фатила во измама.

– Еднаш доживеав дека ме изневерува и сама го открив – рекла пејачката и додала:

Сека Алексиќ

– Се нервирав, затоа што чувствував дека сум во право. Од него забележав дека нешто се случува и јас сум виновна што не го средив брзо. Го чувствував тоа и порано и сакав да раскинам со таа личност, но ете, чекав да го видам црно-бело.

Како што рекла, веднаш ставила точка на таа врска, а потоа во животот и’ се појавил нејзиниот сопруг Вељко.

Тие живеат во замок од 500.000 евра

Сека Алексиќ живее со сопругот Вељко и синовите Јован и Јаков во Стара Пазова, каде што го направија својот рај.

Имено, пејачката и нејзиниот сопруг изградиле вила вредна половина милион евра, а во дворот имаат освен базен, палми кои пејачката ги добила од сопругот за роденден.