Емина Јаховиќ досега ваква не сме ја виделе, не е ни чудо што ја носи титулата најубава жена

0

Пејачката Емина Јаховиќ пријатно ги изненади своите многубројни следбеници на Инстаграм.

Емина Јаховиќ неодамна објави фотографија од својот дом, а во преден план беше нејзиниот природен изглед со минимална количина шминка.

Покрај тоа, шишките ја презедоа. Вака облеката на Емина не ја гледаме често, а на обожавателите не би им пречело доколку овој тренд продолжи.

„Сезона на цимет. Тикви и јаболка“, напиша Емина под новата слика на Инстаграм, а фановите веднаш реагираа.

„Убава Емина“, „Убава како и секогаш“, се само дел од многуте коментари.