ЗА НЕА ВИКААТ ДЕКА Е ПОДВИЖНА БОМБА, А НА ПОЧЕТОКОТ НА КАРИЕРАТА ИЗГЛЕДАШЕ ПОИНАКУ: Еве колку се променила Теа Таировиќ (ФОТО)

0

Теа важи за една од најатрактивните пејачки, а многумина заборавија како изгледала на почетокот на кариерата.

Пејачката Теа Таировиќ , по сиот успех што го постигна со новиот албум, се најде во центарот на скандал поради уште едно апсење.

Без разлика на сите афери во кои се наоѓа, таа е една од омилените естрадни личности и нејзините настапи често се исполнети до крај.

Таа важи за една од најатрактивните пејачки, а многумина заборавија како изгледаше на почетокот на нејзината кариера.

На една од страниците на Инстаграм се појави фотографија на која се гледа како изгледала пред да стане популарна и позната на јавноста.

Фотографиите покажуваат дека пејачката го променила личниот опис, но дека се на нејзиното лице е многу умерено и намалено, а многумина коментираат дека не претерала со корекциите.