КАМЕРИТЕ СНИМИЛЕ СЕ – Роналдо целосно ја засени Џорџина за роденден, Шпанката не можеше да го сокрие разочарувањето (ВИДЕО)

Вереницата на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез го прослави својот 29-ти роденден, но изгледа забавата не испадна како што таа замисли.

Имено, Џорџина и Роналдо не влегле заедно во луксузниот ресторан каде што била организирана прославата. Прво со децата влезе Георгина со сериозен израз на лицето, а Португалецот со другарите.

И додека влегувале во ресторанот сите го фотографирале Роналд, додека Џорџина била целосно игнорирана.

По вечерата стотици фанови го пречекаа Роналдо пред ресторанот, а Георгина повторно падна во втор план.

Шпанката се уште не открила што добила од својот вереник за неговиот роденден, а овој Божиќ му подарила скап Ролс Ројс.