Карлеуша е пожешка од песокот во Дубаи! Пејачката тајно ја снимал непознат маж на плажа, еве како навистина изгледа (ФОТО)

Јелена Карлеуша моментално ужива на одморот во Дубаи, а непознат маж успеал тајно да ја сними на плажа.

Јелена моментално ужива на одмор на една од омилените дестинации во Дубаи, за што со слики и видеа ги информира своите фанови.

Познато е дека поп-дивата обожава да позира во предизвикувачки изданија и редовно ги споделува своите фотографии на социјалните мрежи .

Меѓутоа, сега светлината на денот ја виде снимка која пејачката не ја планирала.

 

Непознат маж успеал тајно да ја сними Јелена на плажа, а потоа го објавил видеото. Музичката ѕвезда и во свој стил го коментираше видеото:

– Среќа што сум добра девојка, инаку ова папарацо би се претворило во ноќна мора – напишала Јелена.