КОГА СТАНИЈА ЌЕ ВЕ ЗАГРЕЕ! Старлетата во проѕирен комбинезон позираше на Копаоник, сите погледи вперени во нејзините бујни ГРАДИ (ФОТО)

Кога старлетата Станија Добројевиќ е во Србија, ужива и работи напорно. Станија со години живее во Америка, а студеното зимско време го искористи за одмор во Србија.

Станија Добројевиќ

Освен што води емисии , старлетата наоѓа време и за одмор. Добројевиќ објави фотографии од Копаоник, а вниманието на сите го привлече комбинезонот кој го носеше.

Имено, Станија носеше комбинезон кој ги покажуваше нејзините гради, а нејзината витка линија дојде до израз.

Веднаш почнаа позитивни коментари за изгледот.

„Уф, што си?“, „Одлично“, „Браво Стано, се држиш “ беа само дел од коментарите под фотографијата.