„МАМА ИЗГЛЕДА ПОДОБРО ОД ТЕБЕ! Станија Добројевиќ ја покажа мајка си, коментарите не престануваат – ќерката рибетина, а тек таа!

0

Станија Добројевиќ ја покажа својата мајка, а многумина коментираат дека сега е јасно на кого старлетата е толку жешка.

Станија Добројевиќ последните неколку месеци ги помина уживајќи во патувањата низ Србија и светот, а друштво и правеа членовите на семејството со кои е многу блиска.

За време на престојот на Копаник, старлетата во неколку наврати го покажа своето извајано тело , а покрај напорните тренинзи и урамнотежената исхрана, нејзиниот изглед дефинитивно се должи и на генетиката. Нејзината мајка Славица стана вистинска сензација откако отвори профил на Инстаграм. На нејзиниот профил најчесто има фотографии со ќерката и синот, но и неколку фотографии на кои покажа како може да ужива.

Славица Добројевиќ има 59 години и може да се пофали со одлична фигура. Мајката на Станија на својот Инстаграм објави неколку фотографии во костим за капење и го покажа своето убаво тело.

Еве ја Станија: