Наташа Беквалац во виолетов фустан: Платила малку за својот стајлинг а изгледа бомбастично! (фото/видео)

Пејачката Наташа Беквалац вечерва гостуваше на претставувањето на ексклузивната колекција „Rabanne H&M“, а за оваа пригода избра одличен аутфит.

Познатата дама облече блескаво виолетово издание во кое блескаше од нејзината насмевка, сè со цел да ги промовира брендовите кои се домаќини на настанот. 

Целата креација беше навистина елегантна, а сето ова на популарната пејачка ја чинеше  19 илјади денари.

Сјајната блуза ја чинела околу 8 илјади денари а панталоните од истиот материјал 11.000 динари, а судејќи по конечниот резултат, инвестициската одлука била полн погодок.

Она што не ја чинеше Наташа е нејзината искреност која ја истакна пред насобраните медиуми:

– Што треба да ме чини? Никогаш не сум била во улога на жртва. Се чувствувам слободна се чувствувам стабилна да го кажам тоа што го мислам. Не гледам никаков проблем – заклучи пејачката.