НАТАША СПИЕЛА СО ТРОЈЦА МАЖИ ВО ИСТО ВРЕМЕ! Забременила, а потоа почнал ВИСТИНСКИ ПЕКОЛ „Морав да абортирам“

0

Неверојатно!

Исповедта на Наташа Мекманус која ја сподели на еден портал ја шокираше јавноста, а со своето искуство покажа дека е многу непромислена, поради што научи голема лекција.

Имено, бидејќи била привлечна и пожелна, се впуштила во авантура која за многумина е неприфатлива. Таа во период од два месеци имала интимни односи со тројца мажи истовремено.

Во својата исповед таа рече:

-Не ми пречеше да спијам со сите тројца во исто време, но не буквално како во групен секс. Никој од нив не знаеше дека имам уште две, па затоа уживав. Не знам зошто, добив желба да имам неколку мажи одеднаш. Имав само 18 години. Не знам ни како не разбраа што правам.

– Меѓутоа, во еден момент останав бремена, а немав поим кој е таткото. Се обидов да ги задржам со тоа што на секој посебно му кажав дека тој е татко на детето. Првиот побегна со брзина на светлината, додека вториот ме нападна затоа што го лажав дека земам апчиња. Бидејќи тогаш не работев, не можев сама да одгледувам дете – напишала Наташа.

Таа додала дека најмногу се надевала на третиот дечко кој потекнува од добро ситуирано семејство и кој секогаш и велел дека би сакал да ја исполни својата улога на татко.

-Кога му кажав дека сум бремена, прво ме праша дали е единствениот што спие со мене во тоа време. Се преправав дека сум лута што тоа ме прашува и внатре поцрвенев, а потоа ми кажа дека никогаш во животот не доживеал оргазам во вагината на некоја девојка, па одби да се поврзе со приказната – рекла Наташа.

– Значи останав сам. Го допрев дното. Сите пријатели кои ме обожаваа затоа што сум „кул“ девојката одеднаш исчезнаа. Морав да абортирам бидејќи не можев да воспитам дете без пари, работа и стан, а моите родители не сакаа да ми помогнат знаејќи каков живот водам. Денеска се каам за одлуката, но бев премногу млада .

– Главно ми помогна тоа што го допрев дното и што станав од вистинската животна неволја и ја запознав сета вистинска болка. Да речеме дека за неколку дена созреав за цел живот – заклучила Наташа која со текот на времето го променила начинот на живот и денес работи во мала компанија во Единбург и е среќно мажена.