На шеиците им паднаа вилиците, Роналдо и Џорџина ВО ЖЕШКО ИЗДАНИЕ! Голи на плажа, познатиот фудбалер и неговата свршеница ги покажаа извајаните тела (Видео)

Еден од најдобрите фудбалери во историјата, Кристијано Роналдо и неговата избраничка и свршеница, Георгина Родригез, ги воодушевија своите следбеници со видеото кое го објавија на социјалните мрежи.

Кристијано и Џорџина уживаат во одморот, а поубавата половина на Роналдо ја искористи приликата да објави жешка снимка од плажа во која ги покажуваат своите извајани тела.

– Во рајот со тебе – напишала Џорџина во описот на видеото.

Деталите за својот одмор ги сподели и Кристијано Роналдо , а повеќе за се можете да дознаете на следниот линк: