Познатата Украинка ги “запали“ социјалните мрежи: “Не се двоумеше да го покаже своето завидно тело“ (фото)

0

Украинската актерка, модел и музичарка Наташа Бласик одмара во Костарика, а одморот го искористи за уште еднаш да привлече внимание со атрактивни фотографии од својата завидна фигура. 

Наташа Бласик

Додуша, розовиот костим за капење и прилегаше на атрактивната Украинка од познатите филмови а таа не се плашеше на објективот да му ја покаже бујната задна страна.

Наташа Бласик