ПОКАЖА ДЕКА СО ТАТКО И ПИЕ КОЊАК од 4.000 ЕВРА, А СЕГА КАКВА БОМБА Е МАЈКА И: Српската водителка направи хаос на Твитер!

0

Оља Црногорац објави слика од нејзината мајка (60), на чиј изглед би ѝ позавиделе многу помлади жени.

Поранешната водителка, учесничка на реалното шоу Фарма, сега дизајнерка Оља Црногорац, секојдневно на социјалните мрежи објавува слики и видеа од приватниот живот, а меѓу морето фотографии на кои во преден план е нејзината извајана фигура се и неколку со нејзиното семејство.

Прво на своите следбеници им покажа како пие коњак од 4.000 евра со татко и, а сега како изгледа нејзината мајка. Откако на Твитер откри дека згодната русокоса има 60 години, следбениците почнаа да прашуваат “дали е сингл” и колку често користи програма за фотошоп на фотографии.

И покрај наводите “дека повеќе време поминува кај пластичен хирург, отколку да се дружи со ќерка си во кафуле”, сите се согласуваат дека мајката на Оља изгледа прекрасно и дека “сега гледаат на кого личи водителката”.

Погледнете ја мајката на Оља:

Но и како изгледа Оља Црногорац на 38 години: