ПОСЛЕ ТРИ ПОРОДУВАЊА ИЗГЛЕДА КАКО АТОМСКА БОМБА: Се соблече во минијатурно БИКИНИ и покажа каква БОЖИЦА е

0

Под нејзината фотографија има коментари од воодушевени следбеници

Поранешната сопруга на фолк пејачот Дарко Лазиќ , поранешната пејачка Ана Севиќ , на социјалните мрежи прикажа ново издание кое веднаш предизвика лавина од коментари.

Ана, имено, покажа фотографија од море, а позираше во костим за капење кој откри многу.

Нараквицата што ја носи е со потпис на познат бренд и чини околу 8.000 евра, додека часовникот вреди околу 20.000 евра.

Ана изгледа никогаш подобро, а под оваа нејзина објава имаше многу комплименти.

„Изгледаш како да имаш 20 години“, „колку си убава“, „божица“, се дел од пораките што ги добила.

Ана, инаку, има три деца, а неодамна откри што забележала кај себе.

– Во последно време многу плачам, секогаш кога ќе имам дете сум се поемотивна. Да го земам микрофонот, ќе се удавев од емоции и солзи – изјави таа на прославата на првиот роденден на нејзиниот син Симеон.