ПРВИОТ ЗАДНИК НА ЕСТРАДАТА! “Жена од султана” објави ЖЕШКА фотографија од одмор и го запали интернетот (ФОТО)

Откако Тијана Милинтијевиќ се појави на сцената, таа важи за една од најубавите жени од поп музиката. Пејачката моментално одмара во Египет , каде често ги израдува своите следбеници со жешки фотографии.

По големиот хит и успех со песната „Жена од султана“, пејачката стана многу популарна на социјалните мрежи. Само на својот Инстаграм профил има 342.000 следбеници.

Тијана често ќе ги израдува своите следбеници со нови фотографии и видеа, а сега објави фотографија од одморот на кој моментално е, што ги запали социјалните мрежи, па нејзината слика во провокативна поза за само еден час собра над 10.000 лајкови , а коментарите само се наредени.

На пат кон плажата Милинтијевиќ позираше во жолт костим за капење, свртена со грбот кон камерата, па задникот и беше во преден план.

Да потсетиме, и самата Тијана неодамна призна дека отишла на ремонт на силиконски импланти во градите, кои со задоволство им ги покажува на бројните следбеници на Инстаграм.