СВЕКОРОТ НА АПАРАТИ- НИКОЛИНА ПИШЕК ЈАВНО СО НОВИОТ МАЖ ЗА ПРВ ПАТ ПО СМРТТА НА ВИДОЈЕ! Во екот на војната со Миша Гроф, таа дојде рака под рака со него!

0

Откако Николина Пишек го загуби сопругот Видоје Ристовиќ, таа ретко се појавуваше во јавноста, а својата тага ја криеше во своите четири ѕида.

Откако се одржа погребот на брачниот другар, започна војна со неговиот татко, Миша Гроф, кој откри дека таа ретко го посетува гробот и дека водителката секогаш се интересирала само за пари.

Нивната војна трае со месеци, а неодамна Миша и кажа на поранешната снаа дека таа е реинкарнација на касапот од Јасеновац.

Николина не се експонирашеа премногу до моментот кога решила да се врати на малите екрани и почнала да работи на локална телевизија. Во една прилика признала дека по смртта на сопругот живеела во пеколот, но и дека останала со ќерката на улица.

Таа реши да го започне животот од нула, а оттогаш почна медиумската експонираност, но и шокантните потези на атрактивната Николина.

Пишек повторно ја изненади јавноста, кога се појави на црвениот тепих рака под рака со мистериозен маж на престижен настан во Загреб.

Николина Пишек

Водителката за прв пат по смртта на сопругот се појавила на настан со маж и сето тоа среде војна со бившиот свекор.

За ситуацијата да биде уште поинтригантна, на истиот настан се појави и Северина Вучковиќ, а надалеку е познато дека двете не се во добри односи.

Како ќе реагира Миша Гроф на новонастанатата ситуација, останува да видиме.