Северина ги покажа витките нозе, една работа им падна во очи на фановите: “Нозе од милион долари” (ФОТО)

Пејачката воодушеви многумина позирајќи на своите скали во тесни панталони, кожен горен дел и црвени потпетици

Северина на својот Инстаграм се пофали со фотографија на која ја истакна својата завидна фигура, особено витките нозе.

–  Leg day, едноставно напиша таа во описот.

Во тесни, црни панталони, кожен топ и црвени потпетици, пејачката позираше на скалите и предизвика ентузијазам кај нејзините следбеници кои ја контактираа во коментарите.

„Се уште не ми се верува дека има 50 години“, „Прекрасни“, „Нозе од милион долари“, продолжија коментарите.

Сепак, нешто друго го привлече вниманието на еден следбеник.

– Малку ти ги фуширале скалите со силикон, и кажал на Северина.