СЕВЕРИНА ЗА СИТЕ ОЧИ: Пејачката на Младиви покажа со што располага, згодна до бесвест

0

Пејачката се огласи од егзотична дестинација.

Северина Вучковиќ од самиот почеток на кариерата ја заинтригира јавноста, но и често беше дел од скандали.

Таа е една од омилените пејачки од регионот, а публиката често ја етикетира како најхаризматичната на нашите простори.

Низ годините ја гледавме во разни изданија , а со нови фотографии го запали Инстаграм, но и ја покажа својата извајана фигура.

Пејачката решила да ужива на егзотичната дестинација, а својата публика ја израдувала со фотографии во малку поприродно издание со многу малку шминка.

Аутфитот е блиску до телото, а уште еднаш покажа фигура на која можат да се восхитуваат 20-годишни жени.