Сека Алексиќ доживеа шок на настапот: Девојка ѝ пријде и ја замоли да ѝ се потпише на градите (видео)

Сека Алексиќ работи напорно и настапува, а на еден од нејзините последни настапи се случи нешто што ја шокираше, но и сериозно ја насмеа со оглед на тоа што ја исполни желбата на една девојка од публиката.

Имено, за време на последниот настап, девојка од публиката и’ пријде на Сека и ја замоли да и’ се потпише на градите.

Сека со насмевка прифати и воодушевено се потпиша, а потоа со насмевка рече:

– Одамна не сум се потпишувала на гради! А тие, тврди, тврди! Само не големи!

Овој клип стана вирален и наиде на многу коментари на мрежите, а нејзиниот потег најмногу ја воодушеви нејзината публика.

Инаку, пејачката моментално не живее со сопругот и децата во прекрасна вила во Стара Пазова, која целосно ја реновираат.