СОЧНИ ДЕТАЛИ – Холивудска ѕвезда од позната хит серија отворено и без ‘влакна’ на јазикот зборуваше за сексот: “Сакам да бидам доминантна, ова е мојата омилена поза!“

0

Американската актерка Рејчел Билсон направи уште едно дрско откритие за нејзиниот сексуален живот и нејзините омилени позиции за време на сексот во нов неверојатен разговор за време на нејзиниот подкастот „Broad Ideas“ оваа недела.

Рејчел Билсон

Според Daily Mail, ѕвездата на хит-серијата „The OC“ претходно открила дека до својата 38-ма година не доживеала оргазам за време на сексот, а се отворила и за љубовта кон секс игрите во мисионерската поза.

Научив дека ако сакаш да доживееш оргазам за време на секс, мора да бидеш на врвот, но мисионерската поза ми е омилена. Сакам да бидам ебано доминирана“, кажала таа во подкастот.

Ѕвездата открила и дека најмалку омилена и е позата „кучешка“ бидејќи како што вели „може да се повреди“. Во март, актерката, која претходно се забавуваше со комичарот Бил Хејдер, откри дека до 38-ма година од животот доживеала оргазам за време на сексот.

Тоа нема врска со ниту еден партнер, туку со познавањето на вашето тело“, објаснила актерката.

Минатата година Рејчел ја потврди претходната романса со Хадер, која заврши во 2020 година, кога наполни 39 години.