ТЕОДОРА НЕ ИЗЛЕГУВА ОД теретана! Пејачката го покажа своето извајано ТЕЛО, половината никогаш не и била потесна, а задникот на Ким Кардашијан би и позавидил

0

Младата пејачка Теодора Џехверовиќ на Инстаграм покажа како ја одржува витката линија, а предизвикувачките кадри од теретана ја разгореа фантазијата на многу мажи.

Иако претходниот период љубовниот живот на пејачката беше главна тема на медиумите , Теодора не се грижи многу за тоа, па реши да се посвети исклучиво на здрав живот.

Теодора Џехверовиќ

Џехверовиќ облече тесна спортска опрема и се фрли на вежбите, а на Инстаграм сподели малку од атмосферата од теретаната. Во таа прилика во преден план го ставила извајаниот задник .

Таа со својата објава направи бунило на социјалните мрежи, а не недостигаа комплименти за нејзиниот изглед. Едно е сигурно, трудот и трудот вродија со плод, за што сведочи и нејзината инина, која е чиста десетка.